Choose language
Lithuanian
English

"Žuvies akies" premjeros tarptautiniame festivalyje "Naujasis Baltijos šokis"

TARPTAUTINIAME ŠIUOLAIKINIO ŠOKIO FESTIVALYJE „NAUJASIS BALTIJOS ŠOKIS“ MENININKŲ GRUPĖ „ŽUVIES AKIS“ PRISTATYS NET 2 PREMJERAS

Tarptautiniame šiuolaikinio šokio festivalyje „Naujasis Baltijos šokis“ (Vilnius) Klaipėdos menininkų grupė „Žuvies akis“ pristatys net dvi premjeras. Gegužės 6 d., sekmadienį, kviečiame į šokio spektaklio „Ir viskas klojosi kuo puikiausiai“ premjerą, prekybos centro „Europa“ erdvėse, o gegužės 7 d., pirmadienį, į šokio spektaklį „Aikštelėje laisvų vietų nėra“.

 Šokio spektaklis „Ir viskas klojos kuo puikausiai“ – jaunosios kartos šokėjos ir choreografės Ingos Kuznecovos magistro studijų baigiamasis darbas. Sukurti lyrišką šeimyninės meilės novelę įkvėpė garsusis Johno Lennono ir jo žmonos Yoko Ono performansas „Bed In“ (1969 m.) ir šių menininkų tarpusavio santykiai. Todėl duetas pristatomas jaukioje gyvenamo buto erdvėje, užpildytoje baldais, buities elementais, obuoliais ir galybe priminimų lapelių nuo: „nupirk katės maisto“ iki „aš tave myliu“. Šiais lapeliai, kaip ir priekaištais, priminimais ir atsiminimais užpildyta ne tik poros buitis, bet ir jų bendra būtis. Kaip išsivaduoti iš šio kasdienio kivirčų šurmulio, trukdančio išgirti ir pajusti kitą? Atsiverti vienas kitam ir taip kurti save ir vienas kitą iš naujo, kad namai iš kovos lauko virstų darnos erdve?

Spektaklyje šoka Inga Kuznecova ir Petras Lisauskas, video dailininkas – Julius Venskus. Trukmė: 45 min.  Spektaklis vyks gegužės 6 d. 15.00, 16.30 ir 18.00 val. Prekybos centras Europa”, III aukštas. Bilieto kaina 10 Lt.

Šokio spektaklis „Aikštelėje laisvų vietų nėra“ paskutinė choreografės Agnijos Šeiko ir scenografo Artūro Šimonio kuriamos trilogijos, kurią sudaro šokio spektaklis „Paikos mergaites maldos“ ir šokio filmas „Pasaka“, dalis. Tai dviejų vyrų – tėvo ir sūnaus pokalbiai. Spektaklyje įvairius vyrų vaidmenis atliekantys Petras Lisauskas ir Darius Berulis kelia aktualius nūdienai klausimai. Kaip savo kūne išgyventi vyriškumo padarinius? Kaip nuslėpti, kad nenusisekė įgyvendinti vyro tapatybės ir savo egzistencijos sąlygų?

Muziką spektakliui sukūrė švedų kompozitorius Gus Loxbo, vaizdo projekcijas – Rūta Vaitkevičiūtė ir Paulius Juodzevičius. Spektaklis vyks gegužės 7 d. 20:30 val. Menų spaustuvės Juodojoje salėje. Bilieto kaina 20 Lt, trukmė 35 min.

Daugiau informacijos: http://www.dance.lt/zuvies-akies-produkcija-lietuva/   ir http://www.dance.lt/zuvies-akies-produkcija-lietuva-2/


Paruošė Goda Giedraitytė; tel.: 8615 31052; 
zuviesakis.lt@gmail.com

 

files//

 

files//

 

Artists group
FISH EYE
 
© 2010-2015 All rights reserved      Interneto svetainių kūrimas adme      Turinio valdymo sistema easywebmanager