Pasirinkite kalbą
Lietuvių
English

„A.lter S.essio“ (Prancūzija) šokio spektakis „LOSS-LAYERS“

Idėja, garsas, video: Fabrice Planquette

Choreografija: Yoko Higashino, Yum Keiko Takayama, Gianni Joseph.

Atlikėja: Yum Keiko Takayama

Kostiumai: Yum Keiko Takayama, Yoko Higashino  

Piešiniai: Matthieu Levet, Cécile Attagnant.

Prodiuseris: Panem Et Circenses

Partneriai: Maison de la Culture d’Amiens, Nuit Blanche Amiens 2007, Conseil

Régional de Picardie, ASSECARM, la Lune des Pirates, Fées d’Hiver, la Tannerie, Amiens Métropole / Relation Internationales.

Sklaida: Charlotte Auché; diff@pan-etc.net

Fotografijos: Fabrice Planquette

Trukmė: 45 min.

www.pan-etc.net

 

A.lter S.essio – trupė, kuriai nuo 1998 m. vadovauja meno direktorius Fabrice Planquette. Kiekvienas trupės projektas yra specifinio tarpdisciplinės veiklos ir komandinio darbo rezultatas. Į projektus reguliariai įtraukiami kviestiniai menininkai, nes kiekvienas jų išsiskiria savo kalba, jausmingumu ir perspektyvomis.

Grįžęs po rezidencijos Kyoto mieste, F. Planquette kartu su choreografėmis ir šokėjomis Yoko Higashino ir Yum Keiko Takayama ėmėsi statyti šokio spektaklius LOSS ir LAYERS.

Spektakliuose yra gretinami trys elementai: garsas, vaizdas ir kūnas. Dvi kovos kvestionuoja praradimo (pusiausvyros, priklausomybės, kontrolės, tapatybės) situaciją priešiškame pasaulyje. Vaizdas sunkiasi į kūną.  Žiūrovas pasiklysta tarp iliuzijos ir realybės. Palaipsniui apninka abejonė ir baimė, skatinančios žiūrovą pastebėti pačias smulkiausias, bet esmines detales ir pasipriešinti arba pasiduoti kylančiam jausminiam proveržiui.

Abu spektakliai yra šokami ribotoje erdvėje, baltame kvadrate, apšviestame tik vertikalios video projekcijos.

 

Fabrice Planquette – meno direktorius / garso dizainas / video / programavimas

Daugiausiai dirbo kaip garso dizaineris ir kompozitorius eksperimentinės muzikos, garso poezijos, instaliacijos ir spektaklių srityse. Bendradarbiavo su daugeliu šokio ir teatro trupių nuo 1997. 2007-ais, kartu su grupe A.lter S.essio, pradėjo tarptautinio bendradarbiavimo projektus. 2006 m. buvo apdovanotas Villa Kujoyama stipendija Kyoto mieste.

Yum Keiko Takayama - choreografė / šokėja / kostiumų dizainerė

Studijavo klasikinį baletą, šiuolaikinį ir butoh šokį, dirbo tiek kaip solo atlikėja, tiek ir jungtiniuose (šokio, teatro, fotografijos) projektuose. Kaip Sennichimae Blue Sky šokių klubo (neo-butoh) narė apkeliavo Japoniją, Korėją, Prancūziją, JAV, Kanadą, Čilę. Jos solo pasirodymai skirti netradicinėms erdvėms. Nuo 2007-ųjų ji dirba kartu su A.lter S.essio. Rengia kūrybines dirbtuves, pagrįstas “neriboto bendravimo per mūsų ribotą kūną” idėja.

 

files//

Tarptautinis šiuolaikinio meno festivalis PLArTFORMA
 
© 2010-2015 Visos teisės saugomos      Interneto svetainių kūrimas adme      Turinio valdymo sistema easywebmanager