Pasirinkite kalbą
Lietuvių
English

Apie teatrą

„PADI DAPI Fish“ - tai menininkų asociacijos „Žuvies akis“ iniciatyva 2012 m. įkurtas šiuolaikinio šokio teatras. Pagrindinis teatro tikslas yra populiarinti šiuolaikinio šokio žanrą Klaipėdoje ir visoje Lietuvoje. Šio teatro spektakliai išsiskiria tarpdisciplinine kūryba, kuri jungia įvairias meno formas, kultūrinį paveldą.

„PADI DAPI Fish“  jau užsitarnavo  vardą ir auditoriją, teatro spektakliai apdovanojami bei nominuojami įvairiomis premijomis. Teatras nuolat ieško naujų raiškos būdų, intensyviai bendradarbiauja su  įvairių disciplinų kūrėjais, menininkais.  Spektakliai keliauja po šokio, meno, muzikos festivalius tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. „PADI DAPI Fish“ kūriniai jau pabuvojo Jungtinėse Amerikos Valstijose, Vokietijoje, Belgijoje, Čekijoje, Norvegijoje, Danijoje, Rusijoje ir Kinijoje. Teatro nariai dalyyvauja tarptautiniuose Europos tinkluose (Kedja, Identity Move etc.). 

„PADI DAPI Fish“ skiria dėmesį skirtingoms auditorijoms. Teatro nariai organizuoja šokio ir judesio terapijos užsiėmimus neįgaliems vaikams, edukacinius užsiėmimus „Šokio pusryčiai“ padedančius vaikams ir tėvams leisti daugiau laiko kartu ir tuo pačiu metu lavinti kūrybiškumą, rengia  seminarus, meno stovyklas, atviras repeticijas. Kartu su menininkų grupe „Žuvies akis“ organizuoja tarptautinį menų festivalį „PLArTFORMA“.

files/Main/2015/

 Apdovanojimai ir nominacijos

2012 m. Agnija Šeiko buvo apdovanota aukščiausiu Lietuvos teatro apdovanojimu „Auskiniu scenos kryžiumi“ už šokio spektaklio „Aikštelėje laisvų vietų nėra“choreografiją, o Petras Lisauskas buvo nominuotas kaip geriausias šokėjas už vaidmenį šiame spektaklyje.

2012 metais Agnija Šeiko už spektaklį „Dykra“ apdovanota Klaipėdos teatro apdovanojimu „Padėkos kauke“.

2012 metais spektaklis „Paikos mergaitės maldos“  buvo nominuotas „Auksiniam scenos kryžiui“ kaip geriausias šokio spektaklis.

2014 m. už Spektaklį „Baltoji lopšinė“ choreografė Agnija Šeiko ir dailininkas Artūras Šimonis nominuoti „Auksiniam scenos kryžiui“.

2015 m. Agnija Šeiko apdovanota Boriso Dauguviečio auskaru už šiuolaikinio šokio ir garso spektaklio-ekskursijos „Keliaujančios bažnyčios. Klaipėda tranzit Memel“ (Šokio teatras „PADI DAPI Fish“) režisūrą bei choreografiją, pastarojo dešimtmečio tarpdisciplininę kūrybą, atveriančią plačias šiuolaikinio šokio sąveikos su kitais menais ir kultūros paveldu perspektyvas.

2015 m. Agnija Šeiko už spektaklių „Keliaujančios bažnyčios. Klaipėda tranzit Memel“ ir „Karalius Gruodis“ (Šokio teatras „PADI DAPI Fish“) choreografiją buvo nominuota „Padėkos kaukei“.

2016 m. Choreografės Ingos Kuznecovos šokio spektaklio „Pamirštos princesės“ kūrybinė komanda ir Agnijos Šeiko ir Ingridos Gerbutavičiūtės performansas „Dior in Moscow“ nominuoti„Padėkos kaukei“ ir „Auksiniam scenos kryžiui“, Agnijos Šeiko ir Annikos Ostwald performansas - kelionė „Lucky Lucy“ nominuotas „Padėkos kaukei“.

Šokio teatras PADI DAPI Fish
 
© 2010-2015 Visos teisės saugomos      Interneto svetainių kūrimas adme      Turinio valdymo sistema easywebmanager