Pasirinkite kalbą
Lietuvių
English

Mokytojai

Dovilė Binkauskaitė   

Choreografė-pedagogė

„Žuvies akies“ studijoje veda šokio ir judesio terapijos užsiėmimus. Praktikuodama įvairias judesio technikas, nuolat bendraudama šokio užsiėmimuose ar kūrybiniuose pastatymuose su žmonėmis, stebi, tyrinėja, kaip judesys veikia nuotaiką, emocijų kaitą, savijautą, atskleidžia tarpusavio santykių pobūdį. Žmogaus kūnas pasakoja istorijas, kurias galima skaityti. Judesio užsiėmimų metu patirti išgyvenimai keičia ir kasdieninį gyvenimą. Pedagogė vis labiau pastebi, jog judesys - tai būdas pažinti, priimti, išreikšti save, galimybė atrasti savitą santykį su aplinka.

2002 m choreografo-pedagogo bakalauras.

2005 m. edukologijos magistras

2009 m. profesinės kvalifikacijos ir specializacijos programa „Integruota šokio judesio psichologija ir psichoterapija“.

 nuo 2002 m. dirba pagrindinėje mokyklojeir įvairiose vaikų šokių studijose choreografijos mokytoja, KU universitete dėsto  šiuolaikinio šokį. Kuria šokius bei choreografines kompozicijas vaikams, paaugliams, jaunimui. Šokio spektakliai „Saulala teka“, „Bite lingo“, šokio spektaklis vaikams „Apkabinsiu tave“ buvo pristatyti įvairiuose festivaliuose, meno renginiuose Klaipėdoje, Lietuvoje ir užsienyje.

Petras Lisauskas

2008 metais baigė aktoriaus-šiuolaikinio šokio šokėjo specialybę LMTA. Dar nuo studijų laikų aktyviai dalyvauja profesionaliuose šokio, dramos ir kino (2010 metais Sidabrinės gervės apdovanojimas) projektuose bei seminaruose. Šiuo metu veda užsiėmimus vaikams ir jaunimui "Žuvies akies" studijoje, dirba šokio pedagogu pagrindinėje mokykloje "Universia".

Šokio spektaklis "Sankryža", sukurtas programai "Atvira erdvė", buvo labai palankiai priimtas kritikų ir publkos, rodytas Lietuvos ir užsienio šokio festivaliuose.

Giedrė Juškaitė

2010 m. įgijo teatro bakalauro – choreografo specialybę. Gilindama šiuolaikinio šokio žinias vienerius metus studijavo Stokholmo šokio universitete, bei stažavosi muzikos ir šokio vystymo seminare Reikjavike.

Giedrė nuolat dalyvauja įvairiuose seminaruose, kuriuos veda Lietuvos ir užsienio pedagogai: Vytis Jankauskas, Agnija Šeiko (Lietuva), Rasa Alksnytė (Belgija), Annemari Autere (Prancūzija), Katri Soini (Suomija), Igor Podsiadly (Lenkija), Rasmus Olme (Švedija) ir kiti. Aktyvi šiuolaikinio meno festivalių dalyvė: PlartForma, Šermukšnis (Klaipėda), Naujasis Baltijos šokis (Vilnius). Gimtojoje Klaipėdoje bendradarbiauja su Alekso Mažono pantomimos „A“ studija, bei dalyvauja Lietuvos jūrų muziejuje ir delfinariume rengiamuose projektuose: Paslaptingas gelmių pasaulis, roko opera Eglė žalčių karalienė.

Šiuo metu Giedrė dirba meninikų grupės Žuvies akis studijoje, kur veda šiuolaikinio šokio užsiėmimus vaikams, jaunimui ir suaugusiems, bei laukia visų ieškančių ir besidominčių.

Inga Kuznecova

2010 metais  Klaipėdos universitete Menų fakultete įgijo choreografijos specialybę. Metus studijavo Stokholmo šokio kolegijoje ( Švedija), kurioje mokėsi modernaus ir džiazinio šokio pagrindų. Šiemet magistro studijas pradėjusi choreografė yra dalyvavusi įvairiuose šokio festivaliuose ir projektuose (“Naujasis baltijos šokis”, “Plartforma”, “Šermukšnis”, “Bitės”, “Jūros šventė” ir t.t.). Savo diplominio darbo spektaklį “Mikas ir pusryčiai” pristatė “Naujajame baltijos šokyje 2010”. Nuolat žinias tobulinanti įvairiuose seminaruose I. Kuznecova šiuo metu dirba VLC klube „Saulutė“, bei veda džiazinio šokio užsiėmimus“ Žuvies akies“ studijoje.

Agnija Šeiko

Lietuvių choreografė Agnija Šeiko šokio studijas baigė Klaipėdos universitete (LT) ir Roterdamo šokio akademijoje (NL). Jos kompozicijos „In Signum“, „Laimės valandos“, „La Merrie“ ir kt. buvo pristatytos įvairiuose šokio festivaliuose bei teatruose Lietuvoje ir užsienyje. Sėkmingai bendradarbiaudama su kitų meno sričių atstovais, A. Šeiko savo šokio kompozicijas papildo originalia muzika, skulptūrinėmis instaliacijomis bei vaizdo projekcijomis. 2009 m. Rudenį Agnija kartu su savo kolegomis iš Olandijos, Lenkijos ir Bulgarijos Vilniuje pristatė tarpdisciplininį projektą „maProject“. Choreografė taip pat dirba kartu su režisieriais G. Padegimu, J. Vaitkumi ir A. Jankevičiumi. Šiuo metu Agnija kuria choreografiją J. Tamulionio operos pastatymui Nacionaliniame Operos ir baleto teatre (rež. G. Padegimas) ir ruošia premjerą šokio spektaklį „Paikos mergaitės maldos“, kuris bus parodytas gegužės men. festivalio „Naujasis Baltijos šokis“ metu.

A. Šeiko gyvena Klaipėdoje, kur dėsto Klaipėdos universitete, koordinuoja kasmetinį tarptautinį šiuolaikinių menų festivalį „Plartforma“, vadovauja menininkų grupei „Žuvies akis“ bei dirba kaip nepriklausoma choreografė.

2009 m. A. Šeiko kartu su visa kūrybine komanda už geriausią 2008 metų debiutą – monooperą „Izadora“ – buvo apdovanota „Auksiniu scenos kryžiumi“ – aukščiausiu teatro apdovanojimu Lietuvoje.

 

 

 

Šokio teatras PADI DAPI Fish
 
© 2010-2015 Visos teisės saugomos      Interneto svetainių kūrimas adme      Turinio valdymo sistema easywebmanager