Pasirinkite kalbą
Lietuvių
English

Šokio spektaklis „Aikštelėje laisvų vietų nėra“

Premjera įvyko 2012

... Kaip išgyventi vyriškumo padarinius savo kūnuose? Kaip paslėpti įrodymus, jog tau nepasisekė įgyvendinti vyro tapatybės ir savo egzistencijos sąlygų?.. 

Šis šokio spektaklis - trilogijos, kurią sudaro šokio spektaklis Paikos mergaitės maldos ir šokio filmas Pasaka, paskutinė dalis.  Visas spektaklis tarsi  dviejų vyrų pokalbiai įvairiose gyvenimo situacijose ir etapuose. 
 
files/Main/2015/
 
Spektaklis apkeliavo nemažai Europos festivalių - Naujasis Baltijos šokis (Lietuva), Plartforma (Lietuva), Virus (Lietuva), Baltic bubble (Baltijos šalys), Litauen tanzt contemporary (Berlynas), Kedja, Diversia (Rusija). 
 
2012 m. Agnija Šeiko buvo apdovanota aukščiausiu Lietuvos teatro apdovanojimu Auksiniu scenos kryžiumi už choreografiją, o Petras Lisauskas buvo nominuotas kaip geriausias šokėjas už vaidmenį šiame spektaklyje. 
 
A. Šeiko spektaklis Aikštelėje laisvų vietų nėra, teatro kritikės S. Ivaškaitės nuomone, „nurungia bet kokius pernai pristatytus šiuolaikinio šokio kūrinius. Dviejų vyrų (tėvo ir sūnaus) kova, meilė, akistata, santykių virsmas pasakojamas paprastai, jautriai. Subtili choreografija, o šalia - jai priešingas vyrų šiurkštumas ir puiki G. Loxbo muzika paliko didžiulį įspūdį“.
 
Choreografė: Agnija Šeiko ir šokėjai
Scenografas: Artūras Šimonis
Šokėjai: Petras Lisauskas, Darius Berulis, Marius Pinigis
Muzika: Gus Loxbo
Prodiuserė: Goda Giedraitytė
Trukmė: 45 min 
Treileris: https://vimeo.com/56851240 (slaptažodis dance.lt)
 

 

Šokio teatras PADI DAPI Fish
 
© 2010-2015 Visos teisės saugomos      Interneto svetainių kūrimas adme      Turinio valdymo sistema easywebmanager