Pasirinkite kalbą
Lietuvių
English

Šokio spektaklis „Baltoji lopšinė“

Spektaklyje vaikams Baltoji lopšinė sutinkame keturis veikėjus: mažąjį Zuikutį (aktyvų, kartais nenuoramą, bet labai jautrų ir nuoširdų sutvėrimą), močiutę Karvę (jaukią, mylinčią, labai rūpestingą bei daug pieno gaminančią globėją), kaimynę Antį (aktyvią, teisingą ir viską geriausiai išmanančią patarėją) ir mamą Zuikę, su kuria susitikimas mažajam Zuikučiui įmanomas tik sapnų ar vaizduotės pagalba.

files/Main/2015/
 
Kaip paaiškinti vaikui, kad nepaisant to, jog tėveliai dėl svarbių priežasčių priversti nuolat leisti ilgas valandas darbe ar net išvykti iš gimtosios šalies, jie visada šalia savo mintimis ir jausmais, mylintys ir besirūpinantys... Juk nesvarbu kiek mums metų, kokia mūsų socialinė padėtis ar lytis – kiekvienas trokštame dėmesio, šilumos, artumo bei būti suprasti.
Šokio spektaklis visai šeimai Baltoji lopšinė apie tai, kaip Zuikutis iš savo kasdienybės keliauja į sapnų ir svajonių pasaulį, kaip sutinka pasiilgtą mamą ir susitaiko su savo globėjomis. Tai – istorija apie vaiką, nepaisant jį meile apgaubusių močiutės ir kaimynės, besiilginčio mamos ir tėčio. Spektaklio sprendimo forma – terapinė žaislų panaudojimo koncepcija, kai zuikutis savo vidinį monologą išsprendžia žaisdamas su lėlėmis, kurios yra mamos Zuikės ir vaiko zuikučio mažos kopijos. Inspiracija ir leitmotyvu spektakliui pasirinktas Jono Aisčio eilėraštis Lopšinė:
 
TU MIK, o sapne tau drugeliai sapnuosis
Ir sparneliais lengvais tave mariomis neš.
Tu mik, nebijok - aš tave palinguosiu
Ir pernakt naktužėlę budėsiu čia aš. 
 
Už Spektaklį „Baltoji lopšinė“ choreografė Agnija Šeiko ir dailininkas Artūras Šimonis nominuoti Auksiniam scenos kryžiui.
 
files//
 

Choreografė: Agnija Šeiko

Kostiumų ir šviesų dailininkas: Artūras Šimonis

Šokėjai: Dovilė Binkauskaitė/ Aušra Krasauskaitė, Inga Kuznecova/ Eiva Dobilaitė, Darius Berulis, Agnija Šeiko/ Laura Geraščenko

Kompozitorius: Kristijonas Lučinskas

Prodiuserė: Goda Giedraitytė

Treileris: https://vimeo.com/92317728

Spektaklis rekomenduojamas 6 - 10 m. vaikams.

Šokio teatras PADI DAPI Fish
 
© 2010-2015 Visos teisės saugomos      Interneto svetainių kūrimas adme      Turinio valdymo sistema easywebmanager