Pasirinkite kalbą
Lietuvių
English

Šokio spektaklis „Kambariai. Istorijos be pabaigos“

Premjera įvyko 2014
Šis spektaklis - tai jungtinis „PADI DAPI Fish“ ir Klaipėdos koncertų salės projektas
 
Kambariai. Istorijos be pabaigos pratęsia laukimo temą, atlikėjus įvedant į kitokią socialinę aplinką ir estetiką. Leonido Desiatnikovo muzika Rusiški metų laikai (Russian Seasons) mini provoslavų kalendorines šventes ir apeigas. Šio muzikinio kūrinio dalis spektaklyje naujai aranžuoja Klaipėdos kamerinio orkestro meno vadovas Mindaugas Bačkus ir choreografė Agnija Šeiko, draminę veiksmo liniją kreipdami į asmeninio ir profesinio gyvenimo cikliškumą. Atveriami šokio istorijos kambariai, kuriuose šokėjai pasakoja gyvas, pabaigos neturinčias istorijas. Cituodami, dekonstruodami ir savaip interpretuodami garsiausių pasaulio choreografų Pinos Bausch, Annes Teresos De Keersmaeker, Matso Ecko, Lloydo Newsono ir Vimo Vandekeybuso choreografinę leksiką, A. Šeiko kartu su šokėjais atvirauja apie profesinio kelio cikliškumą, o įterpdami asmeninių istorijų nuotrupas veiksmą papildo emocijų kaita. 
 
files/Main/2015/
 
Šokio kritikė Ingrida Gerbutavičiūtė prie spektaklio prisijungė kaip dramaturgė projekto Kritikai vs choreografai dėka, kurį Lietuvos šokio informacijos centras rengia trečius metus iš eilės.
 
Spektaklis pristatytas festivalio „Permainų muzika“ programoje (Klaipėdos Koncertų salė). Plačiau skaitykite čia.
 
Choreografė: Agnija Šeiko
Dailininkas: Artūras Šimonis
Šokėjai: Darius Berulis, Dovilė Binkauskaitė, Mantas Černeckas, Laura Geraščenko, Aušra Krasauskaitė, Inga Kuznecova, Eiva  Dobilaitė, Marius Pinigis, Simonas Laukaitis
Dramaturgė-konsultantė: Ingrida Gerbutavičiūtė
Prodiuserė: Goda Giedraitytė 
Trukmė: 40 min.
Šokio teatras PADI DAPI Fish
 
© 2010-2015 Visos teisės saugomos      Interneto svetainių kūrimas adme      Turinio valdymo sistema easywebmanager