Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.

Kūrėjai

Kelmės mažasis teatras

Kelmės mažasis teatras įkurtas 1991 m. Nuo įkūrimo pradžios Teatrui vadovauja režisierius Algimantas Armonas. Teatro spektakliai yra nominuoti Boriso Dauguviečio premijomis ir apdovanoti įvairiais Lietuvos teatro apdovanojimais. Teatras reikšmingas ne tik savam krašte, bet ir visoje Lietuvoje.
 

Jei reikėtų keliomis mintimis apibūdinti Kelmės mažąjį teatrą, drąsiai, galime pripažinti – tai liberalaus meno laboratorija. Jame ir režisieriai, ir artistai turi kūrybos laisvę, žiūrovai – didžiulę fantazijos apmąstymų erdvę.
 

2006 m. Teatrui suteikiamas Lietuvos kultūros ministerijos profesionalaus Teatro statusas. Šiandien Teatre yra daug kūrybos, fantazijos, nenuspėjamumo, auga režisierių meniniai sprendimai ir aktorių kūryba. Spektakliai statomi suaugusiems ir vaikams. Teatras turi savo repertuare turi 9 spektaklius iš jų 4 vaikams. Gastroliuoja Lietuvoje ir užsienyje. Organizuoja įvairius teatrinius festivalius ir šventes vaikams ir suaugusiems, vaidina stacionariai savo patalpose. Geriausius Kelmės mažojo teatro bruožus galima pastebėti lankantis spektakliuose arba žiūrint jų įrašus. Teatro trupėje dirba energingi ir kūrybingi aktoriai bei režisieriai.
 

www.kelmesteatras.lt