Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.

Kūrėjai

Šeiko šokio teatras

Šeiko šokio teatras – nepriklausoma kūrėjų komanda, 2012 metais įsikūrusi Klaipėdoje. Kuria savitą šiuolaikinio šokio kalbą, o teatro stiprybės – atvirumas skirtingoms meno šakoms bei noras dalintis šokio nauda su bendruomene. Spektakliai dažnai atpažįstami iš tarpdiscipliniškumo, minimalistinės estetikos, jungties su muzika, netikėtų erdvių ir bendruomenės įtraukimo.

 

Čia kuria nuolatinė 8 šokėjų trupė, vadovaujama meno vadovės Agnijos Šeiko ir prodiuserės Godos Giedraitytės. Kūrybos centre – šokio ir muzikos spektakliai, pastatymai vaikams ir meno netradicinėse erdvėse (site–specific) projektai. Spektakliai kasmet įvertinami nacionalinėmis nominacijomis ir apdovanojimais bei lankosi Europos, Izraelio, Kinijos, JAV bei kitų šalių festivaliuose bei scenose.

 

Į teatrą atvyksta kurti užsienio choreografai, tarp kurių Palle Granhøj (DK), Dalija Acin Thelander (SE), Maciej Kuźmiński (PL), Alban Richard (FR), Rachid Ouramdane (FR), Vittoria De Ferrari Sapetto (IT/BE), Pinos Bausch asistentas, šokėjas Daphnis Kokkinos (DE/GR) ir kiti.

 

Nuo 2017 metų yra Lietuvos ir Prancūzijos šiuolaikinio šokio meninio, edukacinio ir universitetinio bendradarbiavimo programos „KlaipėDAnse” dalyviai. Kasmet su prancūzų partneriais rengia seminarus bendruomenei, šokio profesionalams ir sukuria po bendrą spektaklį.

 

Unikali šokio kalba, atvirumas, siekis šokio galia stiprinti bendruomenę ir gebėjimas priimti kūrybos iššūkius – teatro stiprybės, augimo ir kūrybiškumo pamatas.