Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.

Renginiai

Atviras ratas | Senelės pasaka

S. Nėries eilėraščio „Senelės pasaka“, daugeliui primenančio vaikystę ir tikėjimą paprastais stebuklais, pagrindu sukurtas muzikinis spektaklis – improvizacija - teatro Atviras ratas aktorių dovana patiems mažiausiems žiūrovams bei jų tėveliams. Tai spektaklis, kuriame, atgiję žinomų pasakų personažai – Žąsinas Moliūgas, trečias brolis Jonas, Našlaitėlė, žalčio žmona Eglė bei daugelis kitų -, atvirai ir žaismingai pasakoja savo pačių netikėčiausias istorijas bei drąsiai kviečia mažuosius kurti Pasaką kartu. Pasaką, kur žąsinai gali skraidyti, o žuvys – kalbėti. Kur kiekvienas gali virsti, kuo tik panorėjęs, o stebuklai užklupti tada, kai mažiausiai jų lauki ir tikiesi...

 

Aktorių profesionalumo ir entuziazmo bei tikėjimo tuo, ką daro, dėka muzikinis spektaklis – improvizacija ne tik vaikams „Senelės pasaka“ tampa vartais į paslaptingą bei nuotaikingą pasakos pasaulį. Nuotaikingos ir užkrečiančios kūrybinės grupės dainelės bei įsimintina spektaklio režisieriaus Aido Giniočio melodija, parašyta eilėraščiui „Senelės pasaka“ – tikrai neleis niekam sėdėti ramiai sudėjus rankas, o kaip tik užkrės nebijoti kurti bei žaisti kartu. Tai spektaklis, sukurtas ne tik žiūrėti, bet aktyviai dalyvauti.

 

„Senelės pasaka“ Auksinių scenos kryžių apdovanojimų komisijos sprendimu įvertintas kaip geriausias 2007 m. spektaklis vaikams.

 

Vaidina: Ieva Stundžytė, Justas Tertelis, Benita Vasauskaitė, Jonas Šarkus

 

Vaikams nuo 4 metų.

Trukmė: 50 min.

Spektaklis NEMOKAMAS

 

Profesionalių aktorių ir režisierių teatras ATVIRAS RATAS, įkurtas 2006 metais – tai vienuolika Muzikos ir teatro akademijos magistrantūrą baigusių aktorių, režisierių iš Vlado Bagdono ir Aido Giniočio vadovaujamo kurso (du aktoriai turi licenciato kvalifikacinį laipsnį). Kūrėjai profesionaliai analizuoja nūdienos realijas, patys rašo ir realizuoja savo dramaturgiją. Per keturiolika gyvavimo metų teatras sukūrė 23 spektaklius, dauguma jų apdovanoti arba nominuoti Lietuvos ir tarptautiniais teatro apdovanojimais. Nuo 2017m. teatrui Atviras ratas suteiktas Vilniaus miesto teatro vardas.

 

Projektą „Bendruomenės plius kultūros profesionalai: scenos meno sklaidos tinklas Lietuvos regionuose“ finansuoja #Lietuvoskultūrostaryba