Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.

Renginiai

Dulidu | Arklio Dominyko meilė

Spektaklis „Arklio Dominyko meilė“- tai popierinių (origami) lėlių vaidinimas pagal to paties pavadinimo V. Landsbergio pasaką.

 

Pasakos siužetas stebinantis, paradoksalus. Laukinis arklys Dominykas pamilsta gražią ir truputį aikštingą rugiagėlę. Artėjant žiemai, arklys nuskina rugiagėlę ir paslepia ją, nes šalna kėsinasi ją sušaldyti, o pats iškeliauja į Afriką. Kelionėje jo laukia nepaprasti nuotykiai. Artėjant pavasariui Dominykas grįžta į Lietuvą, nes vėl turi išdygti jo rugiagėlė.

 

Sceninio veiksmo metu du aktoriai, pasakodami šią nuostabią meilės istoriją, žaidžia su įvairių formų, dydžių popieriniais lankstiniais, objektais. Scenografijoje matomi įvairūs pasaulio žemėlapių vaizdavimo būdai, kurie pasakojimo metu keičiasi. Šis meilės ir kelionių vaidinimas moko meilės ir kūrybos, o kartu jis subtiliai paliudija apie nuolat vykstantį atsinaujinimą. Spektaklis 2015 metais buvo nominuotas „Padėkos kaukei“ kaip geriausias metų spektaklis vaikams.

 

Klounų teatro studija „Dulidu“ įkurta 2009 metais. Pagrindinė organizacijos veikla - studijuoti ir skleisti klounados meną, kurti profesionalius spektaklius vaikams ir jaunimui. Studija savo kūrybinėje veikloje ieško naujų teatro raiškos formų siekdama pritraukti vaikus, jaunimą, bei suaugusius žmones į teatro pasirodymus.

 

Vaikams nuo 3 metų ir visai šeimai.
Trukmė: 40 min.
Spektaklis NEMOKAMAS

 

Projektą „Bendruomenės plius kultūros profesionalai: scenos meno sklaidos tinklas Lietuvos regionuose“ finansuoja #Lietuvoskultūrostaryba