Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.

Renginiai

Lino lėlės | „Vilkas ir ožiukai“

Lėlių vaidinimas visai šeimai „Vilkas ir ožiukai“ - gerai žinomos lietuvių liaudies pasakos plastiška, muzikali, etnologiškai argumentuota sceninė versija, atskleidžianti daugiasluoksnę pasaulio sandarą ir jo tvarką. Šiame sceniniame virsme akcentuojami svarbiausi egzistencijos įvykiai (gimimas ir mirtis), gėrio ir blogio, priežasties ir pasekmės, meilės ir atsakomybės ryšiai, primenama amžinųjų vertybių kaina. Tai nesumeluotas, išjaustas, brandus lėlių vaidinimas, kuriuo teatras tarsi suformulavo savo idėjinę - filosofinę koncepciją, kūrybinę programą.

 

Šeimos teatras „Lino lėlės“ oficialiai įkurtas 2012 m. vasario mėnesį, bet savo veiklą pradėjo anksčiau - 2011 m. rugsėjo 9 d., kai pakvietė į premjerą „Vilkas ir ožiukai“.
Teatro įkūrėjas - universalaus talento, plataus aktorinio diapazono lėlininkas Linas Zubė. Jo, kaip pagrindinio aktoriaus, vardas sieja legendinį KU lėlių teatrą „KU- KŪ“ (1992 m.) ir šiandien gerai žinomą Klaipėdos lėlių teatrą.
Režisierė, dramaturgė, dailininkė Jūratė Januškevičiūtė paklausta, koks yra jos lėlininko idealas, atsakė: „Linas Zubė. Jis dingsta lėlėje. Ir verkia, kalba, jaučia lėlė, o ne jis. Tas atsidavęs lėlininkas - vaikiškumo ir išminties, akrobato ir filosofo, tragiko ir komedianto lydinys“.

 

Spektakliuose, įdėmiai ir jautriai interpretuojančiuose lietuvių tautosaką ir mitologiją, ypatinga reikšmė teikiama vidiniam sceninio pasakojimo taurumui, etinių vertybių refleksijai, vizualinių sprendimų prasmei, rafinuotam jų paprastumui. Tai romantiškas vilties teatras, primenantis, kad pasaulis nėra tobulas, kartais – žiaurus, bet jame visada yra dozė švento naivumo, grožio ir gėrio.

 

Skirta šeimai.
Trukmė: 45 min.
Spektaklis NEMOKAMAS

 

Projektą „Bendruomenės plius kultūros profesionalai: scenos meno sklaidos tinklas Lietuvos regionuose“ finansuoja #Lietuvoskultūrostaryba