Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.

Renginiai

Panevėžio lėlių vežimo teatras | Su sraige aplink pasaulį

Spektaklis „Su sraige aplink pasaulį“ sukurtas Vladleno Sniežkovo pjesės motyvais , jo režisierius - K. Grosmanas. Keliaudami kartu su sraige ir jos palydovu žiogu, ieškosime gražaus pasaulio, pilno stebuklų. Žiogas lydės ir mokys keliauti „moksliškai“, pasitelkęs į pagalbą „Keliautojų knygą“. Tai vadovėlis, kuriame smulkiai išdėstyta, ką reikia pasiimti į kelionę. Kartu su sraige patirsime naujų pojūčių ir nuotykių. Ir mažas, ir didelis pakeleivis bus kviečiamas bent trumpam stabtelėti, apsidairyti aplink savo pasaulį, pamatyti, išgirsti ir pajausti grožį, esantį šalia, įsiklausyti į save ir pamatyti tai, ko nematome akimis.


Koks yra pasaulis? Ar daug daiktų reikėjo keliaujant? Ar ilgai keliavo? Kokių nuotykių sraigė patyrė kelionėje? Į visus šiuos klausimus atsakymus rasite pažiūrėję spektaklį „Su sraige aplink pasaulį“.

 

Panevėžio lėlių vežimo teatras, gimęs prieš 35-erius metus, pirmiausiai siejamas su jo įkūrėju Antanu Markuckiu. 1986 metais jis subūrė lėlininkų entuziastų grupę - tai buvo didelio ir sunkaus darbo pradžia. Teatre dirba profesionalūs aktoriai , spektaklius stato režisieriai ne tik iš Lietuvos, bet ir iš užsienio šalių.

 

Vaikams nuo 2 m.
Trukmė: 45 min.

Spektaklis NEMOKAMAS.

 

Projektą „Bendruomenės plius kultūros profesionalai: scenos meno sklaidos tinklas Lietuvos regionuose“ finansuoja #Lietuvoskultūrostaryba