Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.

Renginiai

Tykumos | Vizualinis koncertas „NEMUNO7“

Vizualinio koncerto metu muzikos autoriai plėtoja projekto „Nemuno7“ vertybes, skelbiančias vandens, tvarumo ir dialogo būtinybę. Šiuokart dialogo, kuris įvyksta tarp industrinio paveldo istorijos ir šiuolaikinio klausytojo, tarp tradicinės lietuvių liaudies dainos ir garsinių naujadarų, tarp vietos bendruomenės ir profesionalių meno kūrėjų.

 

Muzikinę kompoziciją siejanti gija – vanduo, kaip visos gyvybės šaltinis, esminis žemės elementas, nuolatinės kaitos simbolis. Požeminės, geologinės, žmogaus(-nių) vidinės, matomos nematomos, tikros ar tik nujaučiamos... Emocijų, santykių, laiko, vandens, smėlio, žvyro... upės bei tėkmės... Visos jos teka atskirai, susikerta vienos su kitomis, teka kartu, vėl atskirai ir taip be atvangos. Upės formuoja ir įtakoja vienos kitą. Visų jų sąveika sudaro prielaidas ir mūsų esačiai.

 

Vizualinio koncerto “NEMUNO7” metu klausytojai ne tik išgirs gyvo garso koncertą, bet ir ekrane stebės „Nemuno7“ atidarymo koncerto video filmą.

 

Atlikėjai:
Kristijonas Lučinskas (programavimas, devynstygės kanklės, birbynė, Korg MS-20, ragas).
Donatas Bielkauskas (programavimas, birbynė, baltiškas dūdmaišis, temperuoti vėjo varpai, žemkasės „Nemuno7” korpuso detalės, molinis švilpis).
Kauno kultūros centro mišrus choras „Kamertonas“ (vadovas/dirigentas – Kęstutis Jakeliūnas, solo partiją atlieka Ilona Zajančkauskienė).
Įraše panaudotų kūrinių dekonstrukcijos: „Anoj pusėj Dunojėlio“ (kompoz. Vaclovas Augustinas) ir „Už Raseinių ant Dubysos“ (kompoz. Juozas Naujalis).

 

Skirta visiems.
Trukmė 48 min.

Koncertas NEMOKAMAS.

 

Projektą „Bendruomenės plius kultūros profesionalai: scenos meno sklaidos tinklas Lietuvos regionuose“ finansuoja #Lietuvoskultūrostaryba