Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.

Naujienos

15-as tarptautinis menų festivalis „Plartforma“

2021-08-05

Perkraunama | Reloading. 15-as tarptautinis menų festivalis „Plartforma“. Rugsėjo 17-spalio 1 dienomis, Klaipėdoje.

 

Laikas persikrauti! Tokiu šūkiu pasitinkame naują, pandemijos apverstą gyvenimą ir šiųmetinį festivalį.

 

Esame tarpinėje, limbo būsenoje tarp pandemijos ir postpandeminio, naujo pasaulio. Pakeliui bandome adaptuotis, suprasti, kas vyksta, kokia nauja pasaulio forma gimsta. „Plartformai“ švenčiant 15 metų jubiliejų irgi vyksta praeities pasiekimų ir ateities krypties permąstymas. Toks ir šių metų festivalis – kviečiantis žiūrovus drąsiai nerti į perkraunamą realybę.

 

„Nors nežinomybė baugina, menas gali tapti audros akimi – tuo ramiu tašku, iš kurio gali stebėti pokyčius ir mokytis prisitaikyti prie naujovių, kol aplink viskas keičiasi beprotišku tempu“, – festivalio temą pristato jo vadovė Goda Giedraitytė.

 

Programoje šokio, cirko, teatro, muzikos, medijų ir performatyvaus charakterio projektai, taip pat viešos paskaitos ir seminarai šokio kritikams ir šokėjams. Išsamiau skaitykite straipsnyje:

https://www.lrt.lt/naujienos/kultura/12/1476684/tarptautinis-menu-festivalis-plartforma-prasides-nuo-unikalaus-reginio?fbclid=IwAR3XT3ISZcZNTb9mZb_bOHfjnKc9mA25QEM_azluxvfrQpeZeZrF-Uu1JY8

 

Už šiųmetinį festivalio brendą dėkojame mylimiausiai DADADA studio. Už vizualą - festivalio uždarymo spektakliui "FLESH" (Franck Vigroux - Cie D'autres Cordes), kurį, beje, pristatome kartu su nuostabiuoju festivaliu SIRENOS. Photo Quentin Chevrier.Festivalį finansuoja Lietuvos kultūros tarybaKlaipėdos miesto savivaldybėGoethe-Institut LitauenPrancūzų Institutas Lietuvoje / Institut Français de Lituanie.

 

Daugiau informacijos ir festivalio programą rasite: www.plartforma.lt