Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.

Kūrėjai

Aušra Pukelytė

Aušra Pukelytė – teatro ir kino aktorė.

Baigė Lietuvos muzikos ir teatro akademijos vaidybos studijų bakalauro ir dramos aktorės magistro studijas.


Nuo 2000m dirba Vilniaus valstybiniame jaunimo teatre.  Per karjerą  sukūrė daugiau kaip  60 vaidmenų įvairiuose Lietuvos teatruose.


Dirbo su daugeliu  Lietuvos režisierių : A. Latėnu, D. Tamulevičiūte, J. Vaitkumi, I.Jonynu, A. Jankevičiumi, A. Juška irk t. Daugiausiai vaidmenų sukūrė režisieriaus E.Nekrošiaus  kurtuose spektakliuose ( “ Trys seserys”, “Metai. Pavasario linksmybės”, “Metai. Rudens gėrybės”, “ Giesmių giesmė”, “ Faustas”, “ Idiotas”, “ Cinkas”). Su šiais spektakliais dalyvavo Europos ir pasaulio tarptautiniuose festivaliuose.


Jaunimo teatre yra sukūrusi edukacijas vaikams ir jaunimui : teatralizuotas ekskursijas “Ekspedicija į teatro vidų( mažiems) “ , “Ekspedicija į teatro vidų(vyresniems)”, bei orientacinį žaidimą “Pabėgimas iš teatro”.


Spektaklį jaunimui “Teritorija”(Jaunimo teatras). 


Poezijos spektaklius : “ Nakties halas”(Šv. Kotrynos bažnyčia), “ Jūra- tai debesys”(Brolių Domininkonų vienuolynas Vilniuje), “ Langai į saulę atverti”( Vilniaus Gaono žydų istorijos muziejus). Mono spektaklį “ Vuojaž vuojaž”.
 

Video filmą “Quaranta giorni” ir dokumentinį filmą “ Pašaukti”. Audio fotografinių portretų parodą “Oazės moterys”.
 

Daug metų režisuoja ir veda koncertus visai šeimai Lietuvos nacionalinėje  filharmonijoje.


Įvairiose kategorijose  daug kartų yra nominuota “Auksiniams scenos kryžiams” ir tapusi laureate už nepagrindinį moters vaidmenį spektaklyje “Vienos miško pasakos”. Bei tapusi kultūros ministerijos laureate už geriausią nepagrindinį moters vaidmenį “Pradžia. Donelaitis. Metai”. Įvertinta įvairiuose Lietuvos teatrų festivaliuose.