Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.

Miesteliai - Kriviliai

Krivilių kaimas yra Varėnos rajono pietryčiuose, prie Baltarusijos sienos. Kaimo pakraščiu teka Nočelė, dešinysis Ūlos intakas, kurios vagoje iškasti trys tvenkiniai. Rašytiniuose šaltiniuose kaimas paminėtas 1765 metais kaip Rodūnės seniūnijos kaimas. Šiuo metu kaime gyvena apie 400 gyventojų.
 

Veikia Krivilių kultūros centras ir biblioteka, socialinių paslaugų centras. Krivilių kultūros centras vykdo kultūrinę veiklą, bendradarbiauja su visomis vietos organizacijomis, biblioteka, kaimo bendruomene, kitomis kultūros įstaigomis, dalyvauja projektuose, renginiuose. Kultūros centras atviras visai bendruomenei, rengia kultūrinius laisvalaikio, poilsio renginius, edukacijas, parodas. Veikia saviveiklos kolektyvai: Krivilių folkloro ansamblis „Volungė“, vaikų teatras „Krivucis“.
 

Virginija Černiauskienė Krivilių kultūros centro vadovė: „Gimiau, augau ir gyvenu savo kaime, kurį myliu ir stengiuosi prisidėti savo veikla, kad jis būtų patrauklus visiems, čia gyvenantiems ir atvykstantiems. Laisvalaikiu mezgu, skaitau, fotografuoju.“