Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.

Miesteliai - Neringa

Nidos bendruomenės salė yra universali vieta, skirta įvairiems kultūriniams ir bendruomenės renginiams. Neringoje gausu viešųjų erdvių, kuriose renginiai vyksta po atviru dangumi ištisus metus atskleisdami natūralią gamtos scenografiją.

 

Neringa, esanti vakarinėje Lietuvos dalyje, Klaipėdos apskrityje, išsiskiria tuo, kad pagal gyventojų skaičių yra mažiausia apskrities savivaldybė ir ilgiausias Lietuvos miestas. Įsikūrusi į pietus nuo Klaipėdos, nuo žemyninės Lietuvos dalies ji atskirta Kuršių mariomis, į kurią šiuo metu galima patekti tik marias kertančiu keltu.

 

Neringos savivaldybė, įsikūrusi Kuršių nerijos nacionaliniame parke, gali pasigirti tuo, kad yra įtraukta į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą kaip kultūrinis kraštovaizdis ir turi kurorto statusą. Jos gyvenvietės - Nida, Juodkrantė, Pervalka, Preila ir Alksnynės viensėdis, sujungtos į Neringos miestą.

 

Eglė Baltranaitė. „Turiu aštuonerių metų patirtį dirbant Nidos kultūros ir turizmoinformacijos centre „Agila“, kuris yra atsakingas už visų pagrindinių Neringoskurorto kultūros renginių organizavimą. Centre dirbu su įvairiais kultūros ir turizmoprojektais. Mėgstu šiuolaikinį šokį ir pasaulio vandenynus, todėl daugiausiaidėmesio skiriu gamtos ir žmogaus veiklos darnai, žodžio apie Neringą sklaidai ir, tikiuosi, į savo gimtąjį miestą pritraukti daugiau profesionalaus meno renginių.